הרגע הגדול קרב ובא. חתונות, בר מצוות, בת מצוות וכו הם אירועים גדולים ומשמעותיים בחיים. סביר להניח שבמהלך חייכם, תפיקו או תארגנו מעט מאוד אירועים בסדר הגודל הזה, אם בכלל. לא לכולנו יש את הניסיון, היכולת, הזמן או החשק לעצב את האירוע המושלם. ולכן, ע"מ להקל אליכם , אספנו כאן מספר טיפים שיעזרו לכם להפיק את אירוע חלומותיכם:

1. הגדירו היטב את אופי האירוע, גודלו וסוג קהל האורחים שלכם.

2. אם מארגנים אירוע בכוחות עצמכם, דאגו להגיע להסדר מהיר לגבי השכרת ציוד לאירועים, שכן הציוד שתשכרו קובע רבות בעיצוב האירוע.

3. אתרו מקום לאירוע שתומך בסגנון האירוע שאתם מעוניינים להפיק, ושיש לו יכולת לאכלס את כמות האורחים שאתם מצפים שיבואו

4. אלכוהול הוא חשוב ברוב האירועים, הגיעו להסדר עם בעל המקום לגבי בר המשקאות, ובדקו טוב מה כלול ומה לא. במידת האפשר, הביאו עמכם משקאות חריפים איכותיים שניתן לרכוש בחו"ל במחירים זולים. רק תוודאו שלא תתקעו עם משהו כזה בחתונה:

5. מחפשים רעיונות נחמדים ומקוריים לעוגת חתונה? אספנו לפניכם מספר עיצובים של עוגת חתונה. תהנו:

6. תאורה - שינוי פשוט של התאורה באתר האירוע משנה לחלוטין את האווירה שהוא משדר. בין אם זו תאורת רחוב פשוטה או תאורה שתאיר על העצים, השיחיה מסביב או אפקטים חזותיים, תנו על כך את הדעת

7. סידור פרחים - אלמנט חזותי נוסף שרבות עושים בו שימוש באירועים

8. עיצוב שמלת כלה - לחתן אנחנו לא דואגים, מכנס אלגנט, חולצה מכופתרת ואתם מסודרים. הכלה לעומת זאת זה סרט אחר, נכתוב עליו בהרחבה במאמר מיוחד, ישנם המון פתרונות לשמלות כלה, אולם לצערי רובן יקרות. אני מציעה לכן הכלות לבחור ולצלם את השימלה שאתן אוהבות, וללכת לחפש משהו באמאזון או eBay, ההבדלים במחיר מאד משמעותיים. ask now . השאירו מספיק מרחב זמן ע"מ לערוך שינויים והתאמות בשמלה שתקנו.

 

 

 

photo by: