אהה…שוב הגיעו אלינו החגים. מה מברכים? מה עוד נשלח לכל השכנים, הקרובים, אמה אבא, אחים, חברים, דודים ודודות? איך יוצרים ברכות מקוריות, או ברכות שנראות כמו מיליון דולאר, ואיך מנסחים ברכה שתתאים לכל אחד, בלי לשבור את הראש. מחפשים רעיונות חדשים ומקוריים לעיצוב כרטיסי ברכה ומתנות לחגים? אנחנו על זה

 עיצובים מקוריים לברכות וגלויות

 

אתרים מומלצים לעיצוב ברכה:

לופא עיצוב ברכות

תוכנת לופה מאפשרת לכם להדפיס ברכות אישיות בעיצוב עצמי ובגדלים שונים הקולעים לכל מטרה. בדומה לתכונות הקיימות עבור אלבומי תמונות או לוחות שנה, גם ברכות ניתן להדפיס תוך שליטה מלאה על כל אלמנט בעיצוב הברכה שלכם כולל תמונות, טקסטים, אפקטים מיוחדים או עיצובים מוכנים שלכם שעיצבתם בפוטושופ או תוכנות עיצוב אחרות. כרטיסי ברכה של לופה אפשר עבור כל אירוע כגון ימי הולדת, חתונות, חגיגות בר או בת מצווה, חגיגות סוף שנה וכך.

יוגב - ברכות שאוהבים

אתר זה ניתן למצוא ברכות ליום הולדת , כרטיסי ברכה , ברכה לכל אירוע , ברכה ליום הולדת , ברכה לחתונה. ברכות ליום הולדת ניתן להוריד כרקע ולכתוב בעצמכם את ה ברכה ליום הולדת או ניתן להוריד ברכה ליום הולדת מוכנה. באתר תוכלו למצוא גם כרטיסי ברכה , שנה טובה , כרטיסי ברכה לכל אירוע שניתן להוריד ולהדפיס. נשמח לקבל מכם ברכות ולפרסם באתר , ברכות ליום הולדת , ברכות לחתונה , ברכות לראש השנה וכד'..

אתרי ציטוטים לברכות

ברכות - אתר הברכות הישראלי

פיתגם - ציטוטים וברכות מקוריות

איך לעצב בעצמך ברכה מקורית?

לא משנה מה תעשו, תצרו ברכה בעצמכם, תקנו ברכה מוכנה, או תצרו ברכה בעזרת תבניות וציטוטים מוכרים, העיקר שלא תשכחו את יקיריכם, תנו להם את תשומת הלב, גם ברכה נדושה מחממת את הלב.

photo by: